gallery/vesteniezadarmo.eu logo


Vždy pred tým, ako začnem veštiť (výkladať karty na vašu otázku), sa snažím upokojiť, upriamiť pozornosť na môj vnútorný mier, spojiť sa so svojím stredom, svojou dušu, aby mi do veštenia nezasahovala moja logická myseľ, ale skôr moja duša. Následne si na pomoc k sebe volám anjelov, archanjelov, moje vyššie ja a vaše vyššie ja, aby ma viedli, a aby som dokázala skrze karty a seba odovzdať ich odkaz vám. Preto Vás pri veštení zadarmo žiadam aj o vaše krstné meno a dátum narodenia, aby sa mohlo moje vyššie ja spojiť s tým vaším a odovzdať mi odpoveď na vašu otázku.


Pri veštení používam karty madam Lenormand – Mystická Lenormand. Väčšinou si na každú otázku vytiahnem 3 karty, ktoré mi odpovedia na vašu otázku, ktorú sa ich pýtam.  Ak mi niečo nie je jasné z troch vytiahnutých kariet, ťahám si ešte ďalšie. Niekedy mám, však, vnútorný pocit, že mám vytiahnuť iný počet kariet, tak ho poslúchnem a vytiahnem ten počet, ktorý mi našepkáva. Všetko záleží od toho, ako to cítim.

 

Výklad kariet sa snažím spraviť podľa možností, čo najrýchlešie. Zvyčajne Vám veštenie zadarmo spravím do 24 hodín, v prípade plateného veštenia max. do 3 pracovných dní.


Ako takéto veštenie zadarmo (výklad kariet) cez email vyzerá si môžete pozrieť na obrázku. Pre zväčšenie obrázku naň kliknite.
 

Veštenie zadarmo ukážka

Veštenie z kariet madam Lenormand. Ako to prebieha?

www.000webhost.com