gallery/vesteniezadarmo.eu logo

Zaujíma Vás vaša budúcnosť? Chceli by ste vedieť, čo Vás v budúcnosti určite postretne a to, čo ešte môžete zmeniť? V takom prípade mám pre Vás výbornú správu! Predpovede ohľadom svojej budúcnosti môžete získať vďaka Veľkému výkladu kariet madam Lenormand už dnes.

 

Vo Veľkom výklade z kariet Vám ponúkam kompletný pohľad na vašu prítomnosť (vašu aktuálnu situáciu - to, čo Vás práve najviac zamestnáva, no i to, čo sa odohráva vo vašom podvedomí a Vy o tom ani nemusíte vo svojom vedomí nič tušiť) a na vašu budúcnosť (to, čo Vás čaká a neminie, ale i to, čo ešte môžete ovplyvniť). Veľký výklad Vám ponúka odpovede na otázky ohľadom lásky, vzťahov, osobnosti vášho srdca, zdravia, zamestnania, financií apod. s platnosťou na 1 rok dopredu (cena 40 €). Veľký výklad Vám bude vyhotovený vo formáte .pdf v rozsahu 17 a viac strán.


Ak Vás zaujíma, čo karty hovoria o vašej budúcnosti, napíšte mi cez kontaktný formulár uvedený nižšie, volajte na tel. číslo  0950 566 126 alebo ma kontaktujte cez email vestenie@vesteniezadarmo.eu a objednajte si svoj Veľký výklad práve teraz.


Cena Veľkého výkladu je 40 € (viď. Platobné podmienky). Pred uskutočnením platby ma však vopred kontaktujte.

 

Peniaze mi však, prosím, posielajte len zo slovenských účtov, nie zo zahraničných! Ďakujem.

Váš Email  
Správa  

Veštenie budúcnosti cez email. Čo Vás čaká?

Upozornenie: V prípade, že Vám váš Veľký výklad v dohodnutej dobe nepríde, prosím, skontolujte si záložku Spam vo vašej emailovej schránke.