gallery/vesteniezadarmo.eu logo
Váš Email  
Správa  
  

Zaujíma Vás vaša budúcnosť? Chceli by ste vedieť, čo Vás v budúcnosti určite postretne a to, čo ešte môžete zmeniť? V takom prípade mám pre Vás výbornú správu! Predpovede ohľadom svojej budúcnosti môžete získať vďaka Veľkému výkladu kariet madam Lenormand už dnes.

 

Vo Veľkom výklade z kariet Vám ponúkam kompletný pohľad na vašu prítomnosť (vašu aktuálnu situáciu - to, čo Vás práve najviac zamestnáva, no i to, čo sa odohráva vo vašom podvedomí a Vy o tom ani nemusíte vo svojom vedomí nič tušiť) a na vašu budúcnosť (to, čo Vás čaká a neminie, ale i to, čo ešte môžete ovplyvniť). Veľký výklad Vám ponúka odpovede na otázky ohľadom lásky, vzťahov, osobnosti vášho srdca, zdravia, zamestnania, financií apod. s platnosťou na 1 rok dopredu (cena 50 €). Veľký výklad Vám bude vyhotovený vo formáte .pdf v rozsahu 17 a viac strán.


Ak Vás zaujíma, čo karty hovoria o vašej budúcnosti, napíšte mi cez kontaktný formulár uvedený nižšie, volajte na tel. číslo  0950 566 126 alebo ma kontaktujte cez email vestenie@vesteniezadarmo.eu a objednajte si svoj Veľký výklad práve teraz.


Cena Veľkého výkladu je 50 € (viď. Platobné podmienky). Pred uskutočnením platby ma však vopred kontaktujte.

 

Peniaze mi však, prosím, posielajte len zo slovenských účtov, nie zo zahraničných! Ďakujem.

Veštenie budúcnosti cez email. Čo Vás čaká?

Upozornenie: V prípade, že Vám váš Veľký výklad v dohodnutej dobe nepríde, prosím, skontolujte si záložku Spam vo vašej emailovej schránke.

www.000webhost.com