gallery/vesteniezadarmo.eu logo
Váš Email  
Správa  
  

Veštenie cez mobil alebo skype. Ako ho získať?

Nechcete čakať na veštenie cez email, prípadne je pre Vás nedostupná možnosť prísť na osobné veštenie

 

Objednajte si u mňa veštenie cez mobil alebo skype:
 
1. Pre objednanie sa na veštenie cez mobil volajte na tel. číslo 0950 566 126. Nejedná sa o žiadne audiotexové číslo, nemusíte sa teda obávať poplatkov, ktoré by Vám boli účtované naviac (predvoľba 0950 patrí novému mobilnému operátorovi 4ka.sk). Pre objednávky cez SKYPE kliknite na ikonku skypu                 a objednajte sa na veštenie. Ak bude obsadené, zanechajte mi textovú správu a budem Vás spätne kontaktovať.

2. V prípade, že máte záujem o veštenie cez mobil/Skype, môžete tiež vyplniť formulár nižšie, kde uveďte váš email a aj to, že máte záujem o veštenie cez mobil/Skype a na ako dlho. (Napr. Mám záujem o veštenie cez mobil/Skype na dobu 30 minút, prosím o ďalšie informácie).
3. Za 15 minút veštenia, čo je (minimálna doba veštenia) cez mobil/Skype je účtovaná suma 5 €. Môžete si u mňa objednať aj dlhšie veštenie cez mobil/Skype, pričom je za každých 15 minút naviac účtovaná suma 5 € navyše. 

4. Počas hovoru sa môžete pýtať na viacero otázok, nie ste nijako obmedzení počtom otázok, na ktoré chcete poznať odpoveď.

 


 

www.000webhost.com